قوانین سایت

مدت زمان انجام گارانتی برای محصول : مدت زمان انجام گارانتی برای محصول را شرکت گارانتی کننده تعیین می نماید و سایت پخش جانبی مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت .

فلش و رم :

تمامی محصولات فلش و رم های موبایل دارای هولوگرام و تاریخ گارانتی می باشند لذا جهت پذیرش محصولات معیوب برای انجام گارانتی ارسال محصول به همراه جعبه ، هولوگرام گارانتی مربوطه ، درب (فلش های دارای درب) وخشاب (رم های دارای خشاب) الزامی می باشد ،در غیر این صورت سایت پخش جانبی هیچ مسئولیتی در مورد گارانتی محصولات نخواهد داشت . قابل ذکر است آخرین مهلت ارسال محصولات یک ماه قبل از اتمام تاریخ گارانتی است .

لوازم جانبی کامپیوتر :

لوازم جانبی که دارای تاریخ گارانتی درج شده روی جعبه و یا کارت گارانتی هستند جهت پذیرش ارسال محصول به همراه جعبه و کارت الزامی می باشد ، و آخرین مهلت دریافت محصولات یک ماه قبل از اتمام تاریخ گارانتی است .

محصولاتی که فاقد گارانتی می باشند (هیچ شرکتی و سایت پخش جانبی آنها را گارانتی نمی کند) در توضیحات محصول بروی سایت ،  نداشتن گارنتی درج می گردد .

محصولاتی که فاقد گارانتی می باشند :

- دسته های PS1 و PS2 (به غیر از محصولاتی که تاریخ بروی آنها درج و یا دارای کارت گارانتی می باشند)

- محصولات خام : انواع CD و DVD خام ، سلفون ، ماژیک ، کاور ضد خش 

- انواع باتری

-انواع کیف و کاور

 قابل توجه همکاران محترم :

* با توجه به شرایط تعیین شده توسط شرکت های گارانتی کننده در زمینه هزینه های ارسال محصولات جهت گارانتی به اطلاع کلیه همکاران می رساند که تمامی هزینه های ارسال به سایت پخش جانبی و دریافت کالای گارانتی از سایت پخش جانبی  به عهده مشتری و هزینه ارسال به شرکت های گارانتی و دریافت کالا به عهده سایت پخش جانبی می باشد .

* هرگونه شکستگی ، روندگی ، کشیدگی سیم ، مخدوش بودن هلوگرام گارانتی ،آسیب ناشی از نوسانات برق ، آب خوردگی ، تعمیر یا باز شدن محصول توسط افراد غیر مجاز و هرگونه ایراد ظاهری و فیزیکی وناقص بودن اجزای محصول طبق ضوابط شرکت های گارانتی کننده محصول از گارانتی خارج شده و سایت پخش جانبی هیچگونه مسئولیتی را در این زمینه پذیرا نمی باشد .

* سایت پخش جانبی هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب های احتمالی و زمان تحویل کالا در حمل و نقل را نمی پذیرد و تمامی عواقب بعهده شرکت حمل و نقل و مشتری می باشد .

شرایط بازپس فرستادن و مرجوعی کالا :

طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی این سایت نیز 7 روز کاری وقت برای انصراف از قبول سفارش توسط مشتری را در نظر گرفته است که دارای مراحل و شرایط زیر میباشد :

* قبل از مرجوع کردن کالا بایستی با بخش فروش هماهنگی لازم صورت گیرد.

* کلیه اجناس ارسالی باید به صورت کاملا سالم بدون هرگونه شکستگی ، پارگی جعبه (پاکت) و یا مشکل ظاهری در کالا و هلوگرام (برای لوازم جانبی هلوگرام شبنم و در مورد رسانه های تصویری هلوگرامهای ارشاد مد نظر است) باشد .

* هزینه حمل و نقل کالا بطور کامل بر عهده مشتری می باشد .

* مبلغ سفارش با کسر هزینه حمل ونقل و پس از بازپس فرستادن مشتری و دریافت کالا توسط پخش جانبی به حسابی که مشتری اعلام نماید مسترد خواهد گردید .